YouTube Go apk indir son sürüm 1.46.52

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

YouTube Go apk, Android cihazınıza youtube video indir video kaydet olarak söyleyebileceğimiz youtube go apk indir izni veren resmi bir YouTube uygulamasıdır. Bu, belirli bir videoyu izlemek istediğinizde ancak bir WiFi ağına erişiminiz olmadığında verilerinizi boşa harcamayı durdurur. Çevrimdışı youtube izlemek, internetsiz youtube izlemek isteyenler için bu uygulama çok işe yarar bir. Uygulama youtube go ismindedir youtube go apk indir abi ayrıcalığı ile son versiyonuyla sitemizde.

Youtube go apk indir

Video indirme olasılığı en dikkate değer özellik olsa da, YouTube Go apk diğer pek çok harika özellik sunuyor. Örneğin, herhangi bir videoyu akışa almadan veya indirmeden önce ön izleyebilir, video içeriğinin yalnızca birkaç görüntüsünü görebilir ve veri kullanımını en aza indirebilirsiniz. Ayrıca videoları temel kalitede izleme seçeneğine sahipsiniz.

BENZER  Snaptube apk indir Youtube video indir

YouTube Go apk sunduğu bir diğer ilginç özellik ise, Bluetooth üzerinden indirdiğiniz videoları gönderip almanızı sağlar. Bu yeni özellik sayesinde, favori videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşırken tek bir kilobayt bile kullanmayacaksınız.

>

YouTube Go apk, yavaş veya dengesiz İnternet bağlantısı olan herkes için özellikle yararlı olan alternatif bir YouTube istemcisidir. Resmi YouTube uygulamasının sunduğu tüm özellikleri sunmazken, bunun yerine gerçekten yararlı ve benzersiz olanları sunar. Youtube video downloader olarak kullanılabilen Youtube go apk ile Youtube video download yapabilirsiniz.  Birçoğumuz youtube video kaydet sitelerine girmiştir. Belli bir videonun linkini yazarak video indir işlemi yapılabilmektedir. Ancak bu uygulama youtube resmi uygulamasıdır.  Bilmediğiniz sitelerden youtube video indir diyerek girdiğiniz yerler virüslü olabilir onun için sizlere tavsiyemiz youtube video indir yada kaydet tarzı uygulama arıyorsanız doğru yerdesiniz.

BENZER  BiP apk indir son sürüm 3.33.15

Youtube videoları indirip çevrimdışı olarak izlemeye izin veren Youtube GO Türkiye’de kullanıma sunuluyor. Google tarafından yapılan resmi açıklama ile kullanıcıların YouTube’tan video indirip daha sonra internete bağlı değilken bu videoları izlemesine imkan veren YouTube GO, Türkiye ile birlikte 130’u aşkın ülkede kullanıma sunuluyor. Açıklamaya göre, YouTube Go hem iPhone ham de Android marketlerindeki yerini alacak

YouTube Go apk indir son sürüm 1.46.52 BENZER İÇERİKLER
YouTube Go apk indir son sürüm 1.46.52 YAPILAN YORUMLAR