YT3 Music Downloader apk indir son sürüm 1.93

 

YT3 Music Downloader Apk saniyeler içinde YouTube üzerinde bulunan video ya da şarkıları indirmenizi sağlayan bir uygulamadır. YT3 Music Downloader’da indirme hızı muhteşemdir.

YT3 Music Downloader’daki arayüz basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Sadece iki sekmeden oluşur;  bir tanesi istediğiniz sanatçıyı ya da şarkıyı aramanızı sağlayan arama ekranı, diğeri ise tüm indirdiğiniz dosyaları gösteren download klasörü. Kullanışı bu kadar kolay bir uygulamayla kafa karışıklığı neredeyse imkansızdır.

İstediğiniz videoyu aradıktan ve ekrana dokunduktan sonra, karşınıza bir kaç seçenek çıkar. İlk olarak, bir şarkıysa, sarkının sözlerini de görerek direk olarak yayınlayabilirsiniz. Eğer bir videoysa ya da bir ses dosyasıysa, format farketmeksizin basitçe indirebilirsiniz.

BENZER  Myt material v3 Apk İndir
>

YT3 Music Downloader apk ile dosya indirmek bir tuşa basmak kadar basit ve sadece bir kaç saniyenizi alacak. Videoları kaydederken, HD ya da SD formatlarından birini seçebilirsiniz.

YT3 Music Downloader, müzik veya video indirmek için mükemmel bir uygulama ve artık TubeMate gibi büyük isimleri kıskanmaya gerek yok. Basit arayüzü ve güçlü özellikleri uygulamayı mükemmelleştirir.

 
YT3 Music Downloader apk indir son sürüm 1.93 YAPILAN YORUMLAR