zedge apk indir, zedge apk, android zedge apk, android zil sesi uygulaması

Zedge Apk indir

 

Zedge Apk indir

Zedge apk uygulaması telefonunuzu, tabletinizi kolaylıkla özelleştirmek için ücretsiz duvar kağıtları, zil sesleri, uygulama simgeleri ve bildirim seslerine ulaşabileceğiniz  en güvenilir uygulamadır. Zedge bağımlısı 200 milyondan biri olmak ister misiniz?  Cevabınız evet ise sitemizden ücretsiz olarak yükleyeceğiniz Zedge uygulamasıyla cep telefonlarınızı, tabletlerinizi birbirinden şık duvar kağıtları, zil sesleriyle özelleştirin.

zedge apk indir, zedge apk, android zedge apk, android zil sesi uygulaması

Zedge özellikler:

  • Yeni navigasyon ve içerik düzeni, duvar kağıtları, zil sesleri ve bildirim sesleriyle daha kolay bulma ve etkileşim imkânı sağlar.
  • Sunulan her duvar kağıdı ve kilit ekranı, en iyi deneyimi elde etmek için cihazınıza uyar. Duvar kağıtlarını hızlı bir şekilde uygulamak için vakit kaybetmeyin..
  • Zedge uygulaması içinden zil sesleri ve bildirim seslerini cep telefonunuza uyarlayın.
  • Uygulama simgeleri telefonunuzun ana ekran kişiselleştirmesini tamamlar ve duvar kağıdınızı daha kişilikli hale getirir.
  • Karşıdan yüklemeden favoriler ekleme – ve bir giriş oluşturduğunuzda, sık kullanılanlarınızı istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan kullanabilmeniz için kaydedebilirsiniz.
  • Otomatik olarak değişen duvar kağıtları için ayar yapabilirsiniz.
  • Zedge içeriğini diğer uygulamalar ve insanlarla paylaşmak için birden fazla seçenek
  • En sevdiğiniz Uygulamalar ve oyunlar için özel ana ekran simgelerini ayarlamak, karıştırmak ve eşleştirmek – sıkıcı ve öngörülebilir özelliklerini, ev ve kilit ekranlarınızla eşleşen uygulama simgeleriyle hızla değiştirin.
  • Sevgililer Günü, Anneler Günü, Cadılar Bayramı ve Noel ve doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler ve daha fazlası gibi hatırlatma zil sesleri, özelleştirilmiş içerikler hazırlayabilmenizi sağlar.
  • Zedge zil sesleri, duvar kağıtları ve simgeler ayrıca İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Norveççe, Çince, Japonca ve Korece’ye tercüme edilmiştir.
BENZER  Ezan Vakti Pro apk indir Ezan Vakitleri Uygulaması

zedge apk indir, zedge apk, android zedge apk, android zil sesi uygulaması

Harika duvar kağıtları ve zil seslerinin bulunduğu zedge uygulamasıyla telefonunuzu dilediğiniz gibi kişiselleştirmek için indirabi farkıyla hemen yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama hakkında görüşlerinizi bize iletmeyi unutmayınız…

 
Zedge Apk indir YAPILAN YORUMLAR