ziplayan çocuk,ziplayan çocuk apk indir, ziplayan çocuk oyunu indir

Zıplayan Çocuk Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Zıplayan Çocuk Apk indir

Evet arkadaşlar son zamanların en değişik enteresan oyunlarından birisi olan Zıplayan Çocuk apk oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunda sürekli zıplayan ve yerinde duramayan arkadaşımızı kontrol ederek ve yönlendirerek basamaklara denk getirmeye çalışacak ve onun zirveye giden hayatına yardımcı olacağız. Çok eğlenceli ve zevkli olan bu oyunda amacınız sürekli daha yükseğe çıkmak olacaktır. Takıldığınız zamanlarda tekrar tekrar deneyin ve en sonunda başarının geldiğine sizler de şahit olacaksınız.

 

 

>

Yukarı çıkarken boş durmayacak yoldaki elmasları da toplayacak ve daha fazla puan toplamaya çalışacaksınız. Hep daha fazlasını hedefleyerek başlayacağınız bu oyunda hedefinizi sürekli yükselteceksiniz ve göreceksiniz ki her seferinde zirveden düşmek gerçekten daha kötü oluyor. Çünkü o durumlara gelmek için verdiğiniz çaba tek ve çok kısa süren bir düşüş ile yerle bir oluyor. Ancak bu sizi daha da oynama ve kazanma isteğine itecek ve oyunu elinizden bırakamaz hale gelebileceksiniz.

BENZER  Smash Hit Apk İndir

 

 

Bu sayede boşa geçen vakitlerinizi keyifli hale getirebilecek ve keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Oyunun ses efektleri ve grafik kalitesi kendi sekmentine göre ve yeni piyasaya giren bir oyun olmasına rağmen gerçekten çok başarılıdır. Bu oyunu indirerek siz de bu yarışa ortak olun ve sürekli zıplayan küçük arkadaşınıza zirveye giden bu yolda yardımcı olun. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Zıplayan Çocuk Apk indir YAPILAN YORUMLAR